Home Energia Ogniwa fotowoltaiczne
Magnetyzery wodne PDF Drukuj Email
sobota, 07 lipca 2007 10:54

MAGNETYZERY (po naciśnięciu przycisku "Więcej" - rys historyczny i cennik producenta)

promujemy wysokiej jakości magnetyzery (opatentowane)

to nie są “samodziełki” oferowane na portalach internetowych, czy przez domokrążców

- zdały egzaminy na hamowniach w specjalistycznych ośrodkach badawczych.

- posiadają PATENTY w Polsce, Europie, Japonii i w USA – nowość w skali światowej,

- zdobyły ZŁOTY medal w Brukseli, BRĄZOWY w Genewie i nagrodę GENIUS w Budapeszcie,

- opracowane zostały przez naukowców i praktyków z Japonii, Szwecji i Polski z wieloletnim doświadczeniem w aktywacji paliw węglowodorowych.

- gwarantują minimalną oszczędność paliwa 13 %. 10 – letnia praktyka potwierdza, że najczęściej zapewnia spadek zużycia paliwa od 15 % do 20 % oraz ok. 10 % wzrost mocy i momentu obrotowego.

- wybrane został przez ekspertów i mistrzów Polski jazd oszczędnościowych, spośród wielu różnych magnetyzerów.

Magnetyzery wodne (mieszkania, hotele, akademiki, biurowce)

Magnetyzery samochodowe, silniki rakietowe, promy kosmiczne)

Rys historyczny

 

  • Odkrycie prof. Van der Waalsa, laureata Nagrody Nobla w 1910r., dotyczące oddziaływania sił przyciągania międzycząsteczkowego
  • Japoński naukowiec, Saburo Miyata Moriya, uznany światowym pionierem magnetycznej obróbki paliw. W latach 1965-1971- prowadził prace naukowo - badawcze dotyczące magnetycznej aktywacji paliw węglowodorowych, takich jak benzyna, olej, gaz i nafta, które zakończyły się ogromnym sukcesem.
  • Opinia dr Hansa A. Niepera z Hanoweru :

,...Aktualnie najważniejszym zadaniem producentów samochodów jest optymalizacja spalania paliwa wewnątrz silnika. Można to uzyskać poprzez aktywację magnetyczną. "

  • Opinia dr inż. Andrzeja Szczypiorowskiego z Politechniki Częstochowskiej z zakresu magnetycznej obróbki paliw na podstawie wieloletniej działalności naukowo-badawczej:

,,...nawet nowoczesne silniki spalinowe, z pięcioma zaworami na każdym cylindrze i układami elektronicznymi nowej generacji potrzebują magnetycznej aktywacji, czyli obróbki paliwa. Gdyby najlepsze, współczesne konstrukcje silników zapewniały pełne spalenie mieszanki paliwowo powietrznej, to katalizatory nie byłyby potrzebne".

  • Prace badawcze i publikacje prof. Dr hab. inż. Wojciecha Nowaka i dr inż. Andrzeja Szczypiorowskiego z Politechniki Częstochowskiej (Gospodarka Paliwami i Energią nr 10/94 oraz 3/95 i nr 5/95).
  • Badania zespołu kierowanego przez prof. dr hab. inż. Jerzego Tomeczka z Politechniki Śląskiej.
  • Badania Politechniki Wrocławskiej, realizowane przez zespół pod kierownictwem doc. Dr hab. Lecha Sitnika.
  • Badania Instytutu Lotnictwa w Warszawie prowadzone przez doc. dr inż. Antoniego Jankowskiego.
  • Prof. dr hab. inż Wojciech Nowak jako wieloletni konsultant naukowy Research Center for Advanced Energy Conversion na Uniwersytecie Nagoya ma zapewniony dostęp do najnowocześniejszej unikatowej japońskiej aparatury badawczej. Dotychczasowe wyniki badań przeprowadzone przy współpracy specjalistów polskich z wymienionego Centrum w Japonii wykazały, że bez odpowiedniej obróbki MAGNETYCZNEJ paliwa, nie jest możliwe uzyskanie wysokiej temperatury na wylocie z komory paleniskowej. Na podstawie wcześniejszych doświadczeń krajowych stwierdzono, że obróbka magnetyczna paliwa pozwala nie tylko na podwyższenie temperatury płomienia, lecz również na skuteczne polepszenie procesu spalania paliw węglowodorowych typu gaz , olej opałowy, nafta itd..

Wojsko i Kosmos

Praktyczna idea magnetyzerów narodziła się ponad pół wieku temu jako odpowiedź na zapotrzebowanie niemieckiej Luftwaffe, zainteresowanej wyeliminowaniem smugi dymu wydobywającego się z silników samolotów myśliwskich i bombowych.
W wyniku serii doświadczalnych prób firmy MESSERSCHMITT-FLUGZEUGWERKE ustalili taką konfiguracje pola magnetycznego, przy której zadymienie w gazach spalinowych z silników lotniczych zostało ograniczone do minimum. Ubocznym skutkiem w/w wynalazku okazało się zmniejszenie zużycia paliwa.
Najnowszy etap ewolucji tych urządzeń w USA związany jest z zagadnieniami aktywacji wodorowych paliw do pocisków balistycznych i rakiet, a nastepnie promów kosmicznych (NASA).   Postęp ten nie byłby zapewne możliwy gdyby nie szereg odkryć wybitnych naukowców. O skali tych odkryć niech świadczy choćby tylko ilość nagród Nobla przyznanych za badania wpływu pola magnetycznego na paliwo.   Dwunastu naukowców: Otto Stern w roku 1943, Isidor Isaac Rabi w roku 1944, Feli Bloch i Edward Purcell w roku 1952, Willi Lamb i Polykarp Kusych w roku 1955, Sin-Itero Tomonaga, Isaac Schwinger i Richard Feynman w roku 1965, Robert B.Laughlin, Horst J.Stärmer, Daniel C.Tsui w roku 1998 otrzymali nagrody Nobla za badanie wpływu pola magnetycznego na cząsteczki. Aktualna teoria dotycząca wpływu pola magnetycznego na paliwa węglowodorowe sugeruje, że przyłożone odpowiednie pole zwiększa powierzchnię cząsteczek węglowodorowych i pomaga w dokładniejszym wymieszaniu cząsteczek powietrza, ułatwiając pełniejsze spalanie w silniku.

"... Oto opinia Mistrza Polski Bogdana Godlewskiego z Torunia – cenionego w kraju specjalisty z zakresu diagnostyki silników ; “Badałem dokładnie magnetyzery czterech producentów. Tylko multimagi zdały wszystkie testy i zapewniły trwały spadek zużycia paliwa. W badanym Oplu Astra II z 2003 r. z silnikiem Z12XE 16V 75 KM z systemem wtrysku Bosch Motronic M 1.5.5. – stwierdziłem duże oszczędności benzyny. W jeżdzie miejskiej spadek zużycia wyniósł 12,38 %, a poza miastem aż 19,38 %. Pozostałe trzy inne magnetyzery, wykazały minimalne efekty, w granicach błędów pomiarowych.”

Magnetyzery posiadają patenty odpowiednio o numerach:

186233 – w  Polsce, 0964994 w Europie  i nr. 6,143,045 w USA.

Magnetyzery na gaz, paliwo, powietrze i wodę dla odbiorców indywidualnych, spółdzielni, hoteli, biurowców, szkół, etc.

Magnetyzery wodne – zmiekczają wodę, dzięki czemu można prać i zmywać w niższych temperaturach – zużywając mniej wody, proszków, energii i czasu.  Niższa temperatura prania mniej niszczy odzież i bieliznę.

Koszt 160 zł netto.

m1

 

m2

Magnetyzery  zmniejszają zużycie gazu, oleju, mazutu etc.
od 13 do 20 %. Uzdatniają wodę, usuwaja kamień kotłowy, chronią instalacje, poprawiają jakość wody.

m3

Oferowane przez nas Magnetyzery są obecnie najlepsze na świecie,  eksportowane do Japoni, USA, Szwecji. Dowóz i instalacja u Kienta.

Zmieniony: czwartek, 10 grudnia 2009 18:23
 

Stat

Użytkowników : 4317
Artykułów : 520
Zasoby : 6

Visitors

free counters